Наша місія

ТОВ "ІН-ПРЕМ" є офіційним представником в Україні міжнародної групи Sensus (Німеччина, Словаччина) - одного з провідних світових виробників приладів обліку води та тепла, а також системного обладнання, що забезпечує зчитування та передачу показань дистанційно.

Наша місія - комплексне рішення задач обліку і споживання енергоресурсів.

Маючи інноваційне обладнання, команду висококваліфікованих професіоналів, а також багаторічний досвід роботи на ринку контрольно-вимірювальних приладів, ми можемо і завжди готові допомогти в організації якісного та об'єктивного обліку споживання води і теплової енергії.
Завдяки тому, що група Sensus постійно реалізує у своїх приладах нові технічні рішення, ми незмінно виходимо на ринок з кращою продукцією у своєму сегменті. Наші нові прилади лінійок Meitwin, MeiStream, 620, 820, 420 РС, а тепер і iPERL задають нові стандарти в уявленнях замовників про точність вимірювання.

Ми знаємо, як боротися з втратами в обліку споживання енергоресурсів у комунальній сфері, дотримуючись при цьому принципів соціальної справедливості.

Наші зобов'язання перед клієнтами:

Мати високий професіоналізм, надавати якісну продукцію і послуги, пропонувати інноваційні рішення, відповідати потребам і викликам часу.

Наші зобов'язання перед партнерами:

Дотримуватися умов усіх партнерських відносин, бути надійним і порядним діловим партнером, вести бізнес сумлінно і в рамках законодавства.

Ми будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!